Kufle z nadrukiem

Poszukujesz interesującego gadżetu promocyjnego dla swojej firmy? Najlepiej postawić na te, które będą funkcjonalne. W tej kategorii naszego sklepu prezentujemy różnorodne kufle, które mogą zawierać dowolny nadruk wskazany przez Ciebie.

Oferowane przez nas naczynia dostępne są w różnych kształtach oraz pojemnościach od 300 ml do 500 ml. Proponujemy modele zarówno przezroczyste, jak i ceramiczne, na których można umieścić logo firmy lub inną grafikę. Prezentowane kufle będą dobrym podarkiem dla klientów, pracowników czy też kontrahentów. Produkty mogą być sprzedawane i pakowane zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Powierzchnia możliwa do zadruku uwzględniona jest na kartach poszczególnych modeli. Proponowane przez nas przedmioty mogą być zapakowane w gustowne opakowania, świetnie nadające się na prezent wzmacniający identyfikację firmy, marki, klubu itp.

W naszej ofercie znajdują się również inne naczynia takie jak filiżanki, zestawy kawowe, szklanki i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.